KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 6398573
*
nr 639 8573
Jan Naliwajko
(f. 1938), Sverige
Blandteknik, Jan Naliwajko (f. 1938), 22x15
Jan Naliwajko, född 1938 i Vilna, Litauen. målare, grafiker och skulptör.
Följerätt
Utrop:
100 kr
Såld:
600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 10 maj 2010
kl 18:23:40
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
6/5 09:25:44
1
350 kr
7/5 14:40:58
2
350 kr
7/5 14:41:28
2
550 kr
10/5 18:15:26
3
500 kr
10/5 18:15:56
3
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
Jan Naliwajko
Jan Naliwajko, född 1938 i Vilna, Litauen. målare, grafiker och skulptör.
Läs mer om Jan Naliwajko
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller blandteknik jan naliwajko svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige vattenfärg
-
4227 Färglitografi
Jan Naliwajko (f. 1938), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:05
*
Jan Naliwajko
Jan Naliwajko, född 1938 i Vilna, Litauen. målare, grafiker och skulptör.
Läs mer om Jan Naliwajko
nr 639 8573
Jan Naliwajko
(f. 1938), Sverige
Blandteknik, Jan Naliwajko (f. 1938), 22x15
Jan Naliwajko, född 1938 i Vilna, Litauen. målare, grafiker och skulptör.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 100 kr |
Såld: | 600 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 10 maj 2010 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
6/5 09:25:44 | 1 | 350 kr |
7/5 14:40:58 | 2 | 350 kr |
7/5 14:41:28 | 2 | 550 kr |
10/5 18:15:26 | 3 | 500 kr |
10/5 18:15:56 | 3 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
Jan Naliwajko
Jan Naliwajko, född 1938 i Vilna, Litauen. mÃ¥lare, grafiker och skulptör.Läs mer om Jan Naliwajko
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller blandteknik jan naliwajko svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige vattenfärg
-
4227 Färglitografi
Jan Naliwajko (f. 1938), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:05